Berkmen Aydınlatma Tasarım Hakkında

35 yıllık tecrübesini 2010 senesinde açtığı ' LED Işık Uygulama Merkezi' ile Antalya ya taşıyan Berkmen Aydınlatma Tasarım LTD, hayat verdiği tasarımları aydınlatmaya devam ediyor. Işığın doğasını hem iç hem de dış mekanlara yansıtan tasarımları canlandırdığımız' LED Işık Uygulama Merkezinde', verimlilikleri en yüksek aydınlatma armatürlerini dostlarımızın beğenisine gururla sunuyoruz.

Berkmen Aydınlatma, LED aydınlatma armatürlerinden, kablo taşıma sistemlerine, acil aydınlatma armatürlerinden, ışık kontrol sistemlerine, yüksek tavan fabrika aydınlatma armatürlerinden, havuz armatürlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sayesinde her projeye özel aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Ege ve Akdeniz bölgesindeki dinamik yapısını, deneyimli personelinin hiç bitmeyen enerjisi ile birleştiren Berkmen aydınlatma, bu gün geldiği noktayı daha da belirginleştirmek için aralıksız çalışmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin sağlam bir dostluğa dönüştürme ideali, satış ve satış sonrası hizmetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Böyle bir ilişkinin kurulabilmesi için sunduğumuz kusursuz hizmet ve üretimini yaptığımız yenilikçi tasarımlar ile dostlarımızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaya devamediyoruz.